Stenders

DARBA LAIKS:
P.-Pk.: 10:00-21:00
S..: 10:00-21:00
Sv..: 10:00-21:00
Kontakti
Tālr.: 67030228
E-pasts: info@stenders.lv
Mājas lapa: www.stenders-cosmetics.lv

Sajūtu dārznieks

Mēs, STENDERS, esam tavs sajūtu dārznieks. Dzimis un audzis Eiropas ziemeļos, no spēkpilniem augiem, ziediem radījis inovatīvus, pavisam īpašus, dabas iedvesmotus kosmētikas produktus tavai saspringtajai ikdienai pilsētas ritmā. Katrs produkts veidots tā, lai liktu tavai dienai uzziedēt, acīm iemirdzēties. Lai sajūtas ienāktu it visur – tevī, tavā vannasistabā, tavā ielā un cilvēkos. Mēs esam radošu, priekpilnu un zinošu cilvēku komanda, kurus aizrāvusi ideja par citādu kosmētiku – daudz pilnīgāku, bagātīgāku, sajūtām piesātinātu. Tādu, kas ļauj izbaudīt mirkli. STENDERS sajūtas notver tas vairāk kā 300 unikālos kosmētikas produktos un dzīvo teju 180 maģiskos veikaliņos visā pasaulē.

www.stenders-cosmetics.lv
www.gardeneroffeelings.com


Akcijas

Klāt septembra Rīdzenes tirdziņš!
01.09.2017 - 30.09.2017

7. un 8. septembrī Galerija Centrs notiks par ikmēneša tradīciju kļuvušais Rīdzenes tirdziņš. Rīdzenes ielā pulcēsies Latvijas mājražotāji, rotu, modes aksesuāru, mājlietu un apģērbu meistari, piedāvājot iegādāties ar mīlestību darinātas lietas un lauku gardumus.

Dāvinām Tev vasaras desertu!

Atklāj jaunāko ķermeņa kopšanas kosmētiku ādas kopšanai vasarā! Izvēlies 3 produktus no Upeņu sorberta kosmētikas līnijas un lētāko no tiem SAŅEM DĀVANĀ!*

*Izņemot ziepes un vannas burbuļbumbu.

Pievienojies STENDERS draugu lokam un izmanto šo priekšrocību jau šodien!

Joy_specia.jpg