R&J Boutique

Darba laiks:
P.-Pk.: 10:00-21:00
S..: 10:00-21:00
Sv..: 10:00-21:00
Kontakti
Tālr.: 22122106
E-pasts: info@rjboutique.lv
Mājas lapa: www.rjboutique.lv

R&J Boutique piedāvā:

  • Vestes
  • Pusgarie kažoki
  • Kažoki
  • Ādas jakas
  • Ādas aksesuāri

R&J Boutique ir mūsdienīgo kažoku un ādas izstrādājumu brends. Tā piedāvājumā ir lielā elegantu un stilīgu kažoku izvēle gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem. Mūsu stilisti atlasa kažokus, vadoties pēc pēdējiem moderniem zīmoliem, un ar īpašu rūpību pārbauda katra izstrādājuma kvalitāti.

Mūsu veikalā jūs atradīsiet pieejamus, stilīgus, izsmalcinātus un kvalitatīvus kažokādu izstrādājumus – sākot ar grezniem gariem ūdeļu mēteļiem, līdz īsām vestēm viegla un brīva stila piekritējām. Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs pēc iespējas ātrāk piegādāsim jums izvēlēto kažoku uz jums ērtāko adresi.

Turklāt mēs vienmēr esam gatavi īstenot tieši jūsu sapni un izgatavot kažokādas izstrādājumu no ūdeles, polārlapsas un sudrablapsas kažokādas pēc pasūtījuma. Šūšana pēc individuāla pasūtījuma ļauj ne tikai iegūt modeli, kas ideāli piemērots tieši jūsu figūrai. Kad mēs gatavojam kažokus pēc individuāla pasūtījuma, top lietas, kas tiešām spēj dāvāt jums komfortu un spilgti izceļ jūsu individualitāti. Ar šiem kažokiem būsiet pārliecināti par savu neatkārtojamību!

Ļaujiet sev vairāk greznības ar R&J Boutique!