Mols atpūtas zona

Cik bieži nācies meklēt ērtu tikšanās vietu, kur bez maksas var novietot auto, stundas laikā pagūt iedzert kafiju, paēst un satikties ar draugiem? Cik daudz tirdzniecības centrus zināt, kur uz lielā ekrāna var sekot līdzi aktuālajām sporta spēlēm, auto un izklaides raidījumiem visas dienas garumā? Tas varētu būt īpaši interesanti kungiem, kuri gaida savas dāmas iepērkoties.
Tāds tagad ir „Mols” – atpūtas zona tirdzniecības centra 2.stāvā, kurā Tu vari sarīkot biznesa tikšanos, laiski palasīt žurnālus, skatīties TV un bezmaksas izmantot iPad iespējas.

mols-atputas-zona-1.jpg mols-atputas-zona-2.jpg

UZKAVĒJIES MOLA ATPŪTAS ZONĀ!


ĒRTA TIKŠANĀS VIETA

„Mols” atpūtas zona ir īstā vieta, lai satiktos ar draugiem un atpūstos pēc iepirkšanās, kā ari mierīga vieta biznesa tikšanām un sarunām.

TV PROGRAMA

Brauc un izbaudi patiesas sporta emocijas uz mola lielā ekrāna. Sporta, auto un izklaides programma tiek translētas visu dienu uz lielā ekrāna, kur pat mazas uzvaras izskatās lielas. TV programmu skaties šeit.

BEZMAKSAS WI-FI

Tev ir iespēja pieslēgties pasaulei - bez maksas pieejams bezvadu internets, lai atpūstos, izklaidētos vai strādātu.

JAUNĀKĀ PRESE

Patīkams laika kavēklis dažādām gaumēm un interesēm: Playboy – vīriešiem par dzīvi, Una – sievietēm par aktuālo, Dari pats! – meistariem, Citādā pasaule –  tiem, kas interesējas par mistisko, Ilustrētā zinātne – visiem zinātkārajiem, un citi preses izdevumi.

KAFIJA UN KŪKAS

Gardumi, uzkodas, kūkas un aromātiska Double Coffee kafija ir pieejami „Mols” atpūtas zonā.

IPAD APMEKLĒTĀJIEM

Jaunākās tehnoloģijas arī „Molā”, ar viena pirksta skārienu nodrošina iespēju pārskatīt „Mols” žurnālus, ziņas un jaunumus.

Servisi