Kas ir Mols?

Tirdzniecības centrs „Mols” ir viens no pirmajiem Latvijā atvērtajiem tirdzniecības centriem. Tas tika atklāts 1998. gadā, bet jau 2002. gadā notika centra paplašināšana, un šodien „Mols” ir mūsdienīgs tirdzniecības centrs, kas, pateicoties savai atrašanās vietai Krasta ielā, orientēts tieši uz autobraucējiem. Interesanti, ka „Mols” citu Rīgas tirdzniecības centru vidū izceļas ar lielāko pircēju vīriešu īpatsvaru un vislielāko apmeklējuma lietderību. Šodien „Mols” ir ne tikai tirdzniecības centrs, bet arī tikšanās un atpūtas vieta, piedāvājot lielo TV ekrānu, kā arī bezmaksas WiFi un vietu darbam.

Tirdzniecības centrs Mols

„MOLS” – ARĪ VĪRIEŠIEM

Pēdējo gadu laikā tirdzniecības centru „Mols” iecienījuši arvien vairāk vīriešu, kā galveno iemeslu minot tā kompakto platību, kas palīdz ietaupīt laiku, meklējot sev nepieciešamās preces. Turklāt „Mols” piedāvā arī plašu vīriešu apģērbu klāstu. Kā atzīst paši klienti – „Mols” piedāvā tieši to, ko vajag un tieši tik, cik vajag - neko lieku! Kā arī „Mols” ir parūpējies par tiem kungiem, kuri gaida savas dāmas iepērkoties, un piedāvā lielu TV ekrānu ar sporta, auto un izklaides raidījumu programmām, ērto atpūtas zonu, un pat kartinga trasi vasarā.

ATRAŠANĀS VIETA

„Mols”  ir vistipiskākais autobraucēju iepirkšanās centrs Rīgā, uz kuru vairāk nekā 90% apmeklētāju ierodas ar privāto automašīnu. Tirdzniecības centram „Mols”  ir viegli piekļūt, un tas nodrošina plašas un ērtas autostāvvietas, ieskatot daudzstāvu autostāvvietu 4 stāvos un stāvlaukumu ar 870 stāvvietām. „Mola” atrašanās vietu kā priekšrocību min arī tie cilvēki, kuri iepirkties uz Rīgu ar savu auto dodas no citām Latvijas pilsētām.

SPECIĀLĀ MOTOCIKLU STĀVVIETA

Latvijā ir ap 10 000 aktīvo motobraucēju, bet īpašas stāvvietas motocikliem ir retums. Tirdzniecības centrs „Mols” ir pirmais no tirdzniecības centriem Latvijā, kas ierīkojis šādu stāvvietu 6 motocikliem.

mols-moto-stavvieta-1.jpg mols-moto-stavvieta-2.jpg