Pasākumi

IEPĒRCIES, IT KĀ VASARA BŪTU TIK UZ DIENU!

Vasara ienāk t/c Mols ar jaunajām kolekcijām un izdevīgiem piedāvājumiem.
No 5. līdz 18. jūnijam iegādājies visu vasarai nepieciešamo tirdzniecības centrā Mols un krāj punktus savā Galactico Privilēģiju programmas kontā vēl izdevīgāk.

Iepērcies par 300 EUR un saņem 10 punktus!

Vasara ir īsa, tāpēc tā ir jāizbauda, cik vien iespējams. Ja dzīve tev dod vasaru, ņem no tās maksimumu! Dejo tā, it kā neviens neskatītos, baudi tā, it kā būtu svētki, un iepērcies tā, it kā vasara būtu tik uz dienu!

Tirdzniecības centrs Mols zina vasaras straujo dabu un tāpēc sniedz lielisku iespēju visiem Galactico Privilēģiju un Galactico VISA karšu lietotājiem.

No 5. līdz 18. jūnijam tirdzniecības centrā Mols veic pirkumus 300 EUR vērtībā un saņem papildu 10 punktus savā Galactico Privilēģiju programmas kontā! Vismaz trīs reizes izdevīgāk, nekā ierasts.

Galactico Privilēģiju karte bez maksas!

Ja Tev vēl nav savas Galactico Privilēģiju kartes, nebēdā! Šī vasara ir īstais laiks, lai iegūtu to sev.

No 5. līdz 18. jūnijam tirdzniecības centrā Mols veic pirkumus 300 EUR vērtībā, dodies uz informācijas centru, uzrādi pirkumu čekus un saņem Galactico Privilēģiju karti bez maksas. Turklāt t/c Mols Tev dāvās piecus punktus Tavā jaunajā Galactico Privilēģiju kartē!

Šī vasara būs neaizmirstama! Tāpēc izmanto katru iespēju.

Nepalaid garām izdevību, krāj punktus un vēlāk apmaini tos pret Galactico Dāvanu karti jauniem pirkumiem!
Izmanto Galactico Privilēģiju programmas sniegtās priekšrocības TC Mols un vienmēr saņem atlaides!

Kā arī ātri un ērti seko līdzi savam punktu uzkrājumam, jaunākajām akcijām un īpašajiem piedāvājumiem Galactico aplikācijā.