Notikumi

Kurš ir Latvijas Gada auto 2018?

Mols ir autobraucēju iecienīts tirdzniecības centrs, un ir tikai likumsakarīgi, ka katram tirdzniecības centra klientam ir iespēja nobalsot par savu Latvijas Gada Auto 2018.

Lasīt vairāk

Šonedēļ sākas balsošana par “Mola gada auto 2018”

No 15.  līdz 29. novembrim tirdzniecības centrā “Mols” konkursa “Latvijas Gada auto 2018” ietvaros ikvienam interesentam būs iespēja apskatīt lielformāta fotoizstādi un nobalsot par sev tīkamāko automašīnu – pretendentu titulam “Mola Gada auto 2018”, kurš tiks izziņots jau ceturto gadu.

Lasīt vairāk

KRĀŠŅU PIEDĀVĀJUMU PILNS NOVEMBRIS MOLĀ

Ļoti intensīvs un iepirkšanās pilns mēnesis šogad novembrī gaida visus tirdzniecības centra apmeklētājus. Tuvojoties ziemai, Molā notiek starpsezonas izpārdošana Galactico Kolosāle, tradicionālā Galactico Privilēģiju programmas punktu desmitkāršošanās, Latvijas Gada auto 2018 balsošana, turklāt tirdzniecības centra telpās ir atklāti vairāki jauni veikali. Novembris Molā būs īsti rudens svētki! Uz tikšanos Mola mājīgajā gaisotnē novembrī!

Lasīt vairāk

SAGATAVOJIES RUDENIM MOLĀ!

Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs. Astronomiskais rudens ir iestājies. Tas nozīmē, ka ir jāpiemeklē atbilstošas drēbju kārtas, lai rudens priekus izbaudītu ar uzviju. Uzvelc jaunās rudens kolekcijas apģērbu un dodies izbraucienā ārpus Rīgas ar savu uzticamo auto vai varbūt iedvesmoties jauna auto iegādei “Latvijas Gada auto 2018” testa dienā tirdzniecības centrā Mols. Arī šajā rudenī Mols turpina priecēt ar īpaši krāšņu piedāvājumu.

Lasīt vairāk

“Latvijas Gada auto 2018” testa diena

Priecīga ziņa visiem auto mīļotājiem! Tirdzniecības centrs Mols turpina sadarbību ar “Latvijas Gada auto”, un 14. oktobrī tirdzniecības centra stāvlaukumā norisināsies tradicionālais „Latvijas gada auto” testa brauciens, kurā visiem interesentiem no plkst. 11.00 līdz pat 18.00 būs iespēja izmēģināt kādu no „Latvijas Gada auto 2018” pretendentiem.

Lasīt vairāk