Notikumi

TAS PATS TIRDZNIECĪBAS CENTRS, JAUNAS APŅEMŠANĀS

Par jauno gadu saka – kā sāksi, tā pavadīsi. Tāpēc tirdzniecības centrā Mols jaunais gads sācies īpaši enerģiski. Iepriecināsim visus tirdzniecības centra apmeklētājus ne tikai ar izdevīgiem jaunā gada piedāvājumiem, bet arī esam apņēmušies ienest rīdzinieku ikdienā kaut par kripatiņu Vairāk saules.

Lasīt vairāk

Galactico izpārdošana

Katrs no mums vismaz reizi dzīvē ir vēlējies, kaut varētu pagriezt laiku atpakaļ un mainīt savu rīcību konkrētā situācijā. Vismaz daļēji tirdzniecības centrs Mols šo vēlēšanos var piepildīt vai, pareizāk sakot, vērst par labu.

Lasīt vairāk

Vairāk saules Molā!

Līdz ar jaunā gada atnākšanu durvis apmeklētājiem slēdza picērija Čili pica.
Bet skumjām nav pamata, jo jau pavisam drīz šīs telpas apdzīvos jauna koncepta restorāns "Vairāk saules", kas tirdzniecības centra apmeklētājus priecēs ar Eiropas un Āzijas virtuvi.

Lasīt vairāk

Īpaši izdevīga punktu desmitkāršošanās stunda

Piektdien, 12. janvārī, no pulksten 18:00 līdz 19:00 Mola apmeklētājus sagaida viena no izdevīgākajām Galactico punktu desmitkāršošanās stundām, jo tā norisināsies vienlaikus ar Galactico izpārdošanu.

Lasīt vairāk

Svētku laikā īpašie piedāvājumi

Dzīve ir kā kārba ar šokolādes konfektēm – tu nekad nezini, ko tev tā piespēlēs. Līdzīgi ir ar iepirkšanos. Tomēr tu zini, ko dabūsi, nav tikai skaidrs, kā liktenis tevi savedīs kopā ar tavām mīļākajām precēm vai pakalpojumiem.

Lasīt vairāk