Aktualitātes

Unikāli pašbūvētie un jaunākie motociklu modeļi t/c “Mols”

No 11. līdz 29. aprīlim tirdzniecības centrā “Mols” norisināsies izstāde “Latvijas Gada motocikls 2017”, kur šogad būs iespēja apskatīties gan konkursa pretendentus, gan jaunākos 2017. gada motociklu modeļus, kā arī unikālus, latviešu radītus pašbūvētus motociklus, kuri ir ieguvuši vairākus apbalvojumus un augstu profesionāļu novērtējumus vairākās valstīs.

Lasīt vairāk

Uzmanību, gatavību – moto sezonai starts!

Īpaši darbīgs aprīlis gaidāms tirdzniecības centrā Mols, kur līdz ar pavasara pirmo mēnesi jūtams īstens moto sezonas gars. Jau no 10. aprīļa Molā ir apskatāma vērienīga motociklu izstāde  “Latvijas gada motocikls 2017”. Izstāde ilgs līdz 29. aprīlim, un tajā būs iespēja iepazīties ar Latvijā pārveidotiem, pārbūvētiem un uzlabotiem spēkratiem, to stilu un tehniskā risinājuma iespējām.

Lasīt vairāk

NOSKAIDROTS PIRMAIS TITULS: MOLA AUTO SIMPĀTIJA “LATVIJAS GADA AUTO 2017” – FORD MUSTANG

Tirdzniecības centra “Mols” pircējiem konkursa “Latvijas Gada auto 2017” ietvaros no 15. līdz 30. novembrim bija iespēja apskatīt lielformāta fotoizstādi un nobalsot par sev tīkamāko automašīnu. Šogad titulu “Mola gada auto 2017” iegūst Ford Mustang, par kuru nobalsoja 822 tirdzniecības centra pircēji. Otro vietu ieguva Audi A5 Couple, savukārt trešajā vietā ierindojās Volvo V90. Kopumā balsojumā piedalījās 6004 dalībnieki.

Lasīt vairāk

ŠONEDĒĻ SĀKSIES BALSOŠANA PAR “MOLA GADA AUTO 2017”

No 15. līdz 30. novembrim tirdzniecības centrā “Mols” konkursa “Latvijas Gada auto 2017” ietvaros ikvienam interesentam būs iespējams apskatīt lielformāta fotoizstādi un nobalsot par sev tīkamāko automašīnu – pretendentu titulam “Mola Gada auto 2017”, kurš tiks izziņots jau trešo gadu.

Lasīt vairāk

SESTDIEN IZMĒĢINI JAUNĀKOS “LATVIJAS GADA AUTO” AUTOMOBIĻUS PIE T/C “MOLS”

Sestdien, 15. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 18.00 pie tirdzniecības centra “Mols” norisināsies “Latvijas Gada auto 2017 testa diena Molā”, kur ikvienam interesentam būs iespēja doties 20 minūšu ilgos testa braucienos ar jaunākajiem automobiļiem Latvijā, kā arī piedalīties citos dažādos ar auto saistītos konkursos.

Lasīt vairāk