Dalies

Aktualitātes

Iepērcies un saņem 10 eiro!

10.10.2018

Galactico Privilēģiju programmas dalībniekiem ir jābauda priekšrocības – Molā tā tas ir vienmēr bijis, ir un būs arī šajā rudenī!

Rudens ir klāt!

10.10.2018

No 10. līdz 31. oktobrim tirdzniecības centrā Mols ilgs jaunā rudens kampaņa ar saukli “Šopingam labvēlīgs laiks”. Tā vietā, lai satrauktos par vasaras aiziešanu un pelēcīgo laikapstākļu iestāšanos, aicinām baudīt patīkamu un nesteidzīgu atmosfēru, iepērkoties vai vienkārši atvelkot elpu divos tirdzniecības centra Mols stāvos. Jo šeit vienmēr ir lieliski laikapstākļi, lai iepirktos un atpūstos.

Izmēģini jaunākos automobiļus Molā!

10.10.2018

Īpaši atlasīta žūrija braucienus ar jaunākajiem automobiļiem jau ir veikusi, tagad pienākusi tava kārta! Sestdien, 13. oktobrī, pie t/c Mols stāvlaukuma notiks Latvijas Gada auto testa diena, kad ikvienam autovadītājam būs iespēja sēsties pie kāda no Latvijas Gada auto 2019 pretendentu stūres.

Dodies vasarai līdzi!

06.08.2018

Lai piedalītos loterijā, laika posmā no 2018. gada 6. augusta līdz 2018. gada 30. septembrim, dalībniekam kādā no tirdzniecības centrs Mols veikaliem, izņemot finanšu iestādēs veiktos skaidras vai bezskaidras naudas…

Moto izstāde Molā visu aprīli

11.04.2018

Motosezona tuvojas! Iesildoties 2018. gada motosezonai un tās atklāšanas svinībām, no 9. līdz 28. aprīlim tirdzniecības centrā Mols būs apskatāma unikāla izstāde “Latvijas Gada motocikls 2018”.

Svinēsim moto sezonas atklāšanu

11.04.2018

Uzmanību, gatavību… Starts Latvijas motosezonai tiks dots 28. aprīlī tirdzniecības centrā Mols. Motosezonas atklāšanas svinības Molā jau kļuvušas par īstenu pavasara tradīciju, kas pulcē ne vien simtiem moto spēkratu draugu, bet arī vairākus tūkstošus interesentu.

PAVASARA GAIDĪŠANAS SVĒTKI IR KLĀT

05.03.2018

Pavisam drīz sniegam un salam pienāks gals, un tas nozīmē, ka, atmostoties dabai un sākot skanēt putnu dziesmām, būs klāt arī ilgi gaidītais pavasaris. Lai tas pienāktu ātrāk, mums, tirdzniecības centram Mols, ir četras lieliskas ziņas, kas liks laikam aizlidot vēja spārniem.

Īpašs piedāvājums līdz 9. martam.

05.03.2018

Neaizmirsti izmantot kuponus no Mola īpašo piedāvājumu bukleta. Piedāvājums spēkā vēl tikai līdz 9. martam. Atlaides apģērbam, apaviem, aksesuāriem, mājas precēm, ēdienam un citām precēm – līdz pat 50%. KUPONI »…

Gaidīšana ir beigusies!

05.03.2018

Ar prieku paziņojam, ka 8. martā tirdzniecības centrā durvis ver jauna koncepta restorāns  Vairāk saules, kas tirdzniecības centra apmeklētājus priecēs ar Eiropas un Āzijas virtuvi.

Saņem 10x vairāk punktu par katru pirkumu!

05.03.2018

Trešdien, 7. martā, tirdzniecības centrā Mols notiks kārtējā Galactico Privilēģiju programmas punktu desmitkāršošanās diena. Par visiem pirkumiem, kas no pulksten 18 līdz 19 tiks reģistrēti ar tavu Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti, saņemsi desmit reižu vairāk punktu.

Iepazīsties – Matraču meistars!

05.03.2018

Tirdzniecības centra Mols telpās ienāk jauns veikals – Matraču meistars. Pie Matraču meistara tu atradīsi visu nepieciešamo – informāciju, matračus, bērnu matračus, matračgultas un guļamvietas – saldam un kvalitatīvam miegam. Jo, kā zināms, kvalitatīvs miegs ir jebkuras uzvaras pamatā.

RESERVED PAVASARIS 2018

30.01.2018

Reserved pavasara kolekcija tika radīta iedvesmojoties no modernās klasikas un 90.gadu siluetiem. Kolekcijā dominē austrumnieciska askētika kombinācijā ar sportiskiem akcentiem. Reserved dizaineri radījuši aksesuārus, kurus būs viegli iekļaut jebkurā tēlā, kā piemēram – šosezon tik aktuālās gurnu somas, beisbola stila cepures un masīvus auskarus, kā arī tādus šīs sezonas modes must-have kā jakas ar izgriezumiem, melnus kostīmus, bikses ar sānu ielaidumiem, oversize mēteļus, džinsa svārkus, Channel stila tvīda žaketes, kimono stila tunikas, un ziedu motīvu kleitas. Dažādas auduma tekstūras, 3D aplikācijas , volāni un ieloces ir tas, kas padara šo kolekciju īpašu.  Vēl viens pamanāms elements – dzīvīgas krāsas, tādas kā indigo zils, briljanta zaļš un citrona dzeltens kombinācijā ar melnu, baltu, jūras zilu un bēšu. Nav aizmirsts arī par violeto – spēcīga un šosezon aktuāla krāsa, kas lieliski saskan ar pasteļtoņu nokrāsām.  

TAS PATS TIRDZNIECĪBAS CENTRS, JAUNAS APŅEMŠANĀS

09.01.2018

Par jauno gadu saka – kā sāksi, tā pavadīsi. Tāpēc tirdzniecības centrā Mols jaunais gads sācies īpaši enerģiski. Iepriecināsim visus tirdzniecības centra apmeklētājus ne tikai ar izdevīgiem jaunā gada piedāvājumiem,…

Īpaši izdevīga punktu desmitkāršošanās stunda

08.01.2018

Piektdien, 12. janvārī, no pulksten 18:00 līdz 19:00 Mola apmeklētājus sagaida viena no izdevīgākajām Galactico punktu desmitkāršošanās stundām, jo tā norisināsies vienlaikus ar Galactico izpārdošanu. Tas nozīmē, ka, iepērkoties…

Vairāk saules Molā!

08.01.2018

Līdz ar jaunā gada atnākšanu durvis apmeklētājiem slēdza picērija Čili pica. Bet skumjām nav pamata, jo jau pavisam drīz šīs telpas apdzīvos jauna koncepta restorāns “Vairāk saules”, kas tirdzniecības…